يک سوال!

ميشه از مراجعين و خوانندگان محترمی که تشريف ميارن اينجا و معمولا چيزی نمی نويسن و باز هم تشريف ميبرند خواهش کنم ايندفعه که قدم رنجه می کنن و می آن اينجا فقط جواب اين يک سوال بنده رو بدن و بعد برن؟؟
سوال زياد سختی نيست اما شايد جوابهای مختلفی داشته باشه .....بهر حال لطف می کنيد اگر خواهش من رو اجابت کنيد. و اما سوال!
- شما وقتی می خواين به يکی هديه بدين ، هديه تونو چطوری انتخاب می کنيد ؟
توضيح:می دونم که ممنکه بگيد انتخاب هديه شايد به طرف هديه گيرنده مربوط باشه و فرق بکنه . اما شما فرض کنيد می خواين به کسی هديه بدين که دوستش دارين و براتون مهمه!
اونوقت سعی می کنيد هديه ای که بهش می ديد چيزی باشه که اون دوست داره و براش مهمه ، يا چيزی باشه که خودتون دوست داريد وبراتون مهم و باارزشه؟؟
باز هم ممنونم از لطفتون!
بانی!

/ 8 نظر / 6 بازدید
اون يکی

هديه ؟ اول اينکه زن باشد يا مرد ؟ دوم اينکه ماندگار باشد يا لحظه ای ؟ سوم اينکه در دسترس باشد يا ميشه صبر کرد ؟ چهارم اينکه يکی باشد يا شما هم ترجيح ميدهيد دو تا باشد؟!

زهرا

سلام بانی عزيزم ..سوال جالبی مطرح کردی ..راستش تا حالا بهش فکر نکرده بودم اما حالا که فکر می کنم می بینم اگه طرف رو بشناسم سعی می کنم حتما يه چيزی بخرم که اون خوشش بياد يعنی چيزی که می دونم دوست داره اما اگه ندونم چی دوست داره يه چيزی می خرم که خودم ازش خوشم مياد اگه یه ذره غریبه باشه و روابط رسمی باشه و بخوام براش هديه بدم گل می خرم چون بعيد می دونم کسی وجود داشته باشه که از گل بدش بياد ! ببخشيد انگار خيلی طولانی شد موفق باشی عزيز !

حميد

من معمولا کتاب هديه می دم ! همين !

free_green_bird

هميشه چيزی ميدم که اون دوست داره. چيزی که لبخندی بر لبش بياره .فرقی نميکنه چی باشه فقط از شخصيت و سليقه خودم هم دور نباشه تا باديدنش بياد من هم بيافته چون من هم دوسش دارم و يادشم .هر چيزييييييی ميتونه باشه .فقط وقتی کادو ميکنی توش حتما کلی محبت هم بذار بعد چسب بزن ......باز که ميکنه اول محبت رو ميبينه .......(احتمالاٌ).موفق و عاشق باشی.

bani

ممنون از همگي شما عزيزان.......اون يکی عزيزم کاش يک مقدار واضحتر می گفتی تا من کم هوش و کم حواس هم متوجه منظورت می شدم!.......زهرا جان نگران طولانی شدن مطالب قشنگت نباش هر قدر که دوست داشتی بنويس.....حميد جان اومده بودم خونه ات تا سوالم رو اونجا ازت بپرسم ولی ديدم غوغايی برپاست ..راستش از سوالم و پرسشم شرمنده شدم و بی سرو صدا اومدم بيرون....اما کاش می گفتی بهم که، کتابی براش می خری که اون دوست داره يا کتابی که خودت دوستش داری و دوست داری اون هم بخونه؟.........ممنونمfree-green -birdمهربونم..کاش می شد محبت رو هم مثل خيلی چيزای ديگه به خيلی ها کادو داد ....کاش!.......شبح بسيار عزيزم اولا که چشم از اين به بعد سعی می کنم راحتتر باشم با شما و وبلاگتون...دوما ممنونم از اينکه فصل مشترکها رو بهم ياد آوری کردی....خيلی ممنون...!

Ritoon

سلام خاله ازيزم سعی می کنم تا انجايی که در توان دارم خودم رو جايه طرف مقابل بزارم و مثل ايشون فکر کنم و بعد تصميم بگيرم . و همراه هديه کوله باری از عشق و محبت رو نيز هديه ميدم .

chakavak63

ياشاسين ريتون عزيز و مهربان و عاشق .......... هميشه شاد وخرم باشی ريتون جان و مرسی که به جنگل ما سر زدی و اما اين بانی جان باعث و بانی جنگل و باعث و بانی مهر و دوستی و صفا و صميميت و آشنائی با خوبان است و من خاله چکاوک تو آدم خوش شانس و خوشبخت دوستانی خوب و باصفا و با مرامی چون تو و بانی و مانياک و ياس و حميد و الفی و نازيلا و زهرا و اون يکی و بانو و سنجاب و گوزن عزيز و نازنيم و همچنين سولماز خوبمان را دارم و هزاران درود بر شما خوبان .....!

اون يکی

راستی نگفتی از اوتا ميخوای بدی يا اون يکی ها ولی فکر کنم همونا خيلی هم خوب باشه از همونا که به همه ميدی ...به همه ميدی ولی وقتی به يکی ها نشون ميده ناراحت ميشی !!!